ПУБЛІКАЦІЇ
Тарасенко Анатолій
Це дійсно важка і складна справа.
Бійці лежать у госпіталі. Туберкульоз.
Лікуються ті, хто не перший рік на війні.
Важко про це писати. Але потрібно.
Мова йде про наркотики.
Про наркотики у лікувальному закладі для бійців Збройних сил України.
Хіба можливе таке словосполучення: наркоторгівець у палатах для атошників?
А вживання алкоголю можливе? Ну, там... п"яний солдат чи навіть два...
Так от. П"яний - це ще може бути. Особливо тоді, коли п"яним необхідно зробити людину, яка затримує особу "під кайфом", особливо тоді, коли "під кайфом" інший солдат...
Ліплять папірець, залякують солдатика відповідальністю кримінально правовою (це за спробу затримати розповсюджувача наркотиків!!!), підмовляють дати завідомо неправдиві свідчення вільним і невільним свідкам.
Ради чого?!
Щоб вигородити наркозалежного.
Адже немає у нас таких. Зовсім. Жодного. І тим більше - у лікувальному закладі Міністерства оборони України.
ВСП складає протокол про адміністративне правопорушення. Червневі події протоколює у серпні. Посилається на акт медика, який за почервонінням обличча встановив сп"яніння у того, хто затримував, і не встановлював стан сп"яніння у того, на кого показав боєць, як на хазаїна "дурі".
Протокол передає до суду.
А сьогодні з"ясовується, що є... висновок про наявність у сечі алкоголю! Як ви думаєте - у кого?
При цьому ВСПшник нічого не знає про експертне дослідження і зараз, але його підлеглі завірили розповсюджувача, що "все добре" у останнього ... ще в день подій.
Завантаження плеєра

... І викладаю ще один сюжет.
Це повторення події. Не дубль для камери, а зухвалість торгівця. Послухайте, як він підготовлений до свідчень в суді. Послухайте! Про "кентів", які із-за забору можуть "нєвзначай" прийти розібратися...
Суддя не відбирає розписку про відповідальність за завідомо неправдиві свідчення, але ми з вами знаємо ціну цим "клянусь говорити правду, тільки правду і нічого, крім правди".
Шукаємо далі.
Правду.
Завантаження плеєра