Приєднатися
ПУБЛІКАЦІЇ
Блог Олега Березюка
Мабуть, важко заперечувати , що останні роки є найважчими в історії сучасної України.

Анексія Криму, збройний конфлікт на Сході нашої країни, тотальна корупція в органах влади, масове зубожіння народу на фоні збагачення олігархів , включно з Президентом воюючої країни.

Все це викликає справедливе обурення з боку громадян, а особливо тих, які брали активну участь у «Революції гідності» та із зброєю в руках захищали нашу країну і народ від російської агресії. У свій час ці люди вийшли на Майдан тому що хотіли змінити країну, зробити її вільною від корупції, беззаконня і несправедливості. Поки що зробити це не вдалося і тому в країні зберігається революційна ситуація. Революцію можна буде вважати завершеною лише тоді - коли в Україні буде встановлено справедливий суспільно-політичний лад і не буде корупції.

Сьогодні Україна нагадує корабель, який пливе у розбурханому штормом морі і через безвідповідальні дії капітана і його команди може зазнати аварії і піти на дно. Капітан цього корабля має і відповідну освіту і необхідний практичний досвід, але нічого не робить для порятунку очолюваного ним судна. Він не може не знати і не розуміти того, що відбувається навколо. Складається враження , що капітан допускає можливість аварії, але сподівається скористатись рятувальними жилетом чи шлюпкою. Навряд чи це вдасться! Адже коли великий корабель іде на дно – то утворюється вир, який все, що знаходиться на поверхні води тягне за собою на дно.

Якщо ми не хочемо, щоб наш корабель потонув разом з екіпажем, пасажирами і всім майном ми маємо об’єднати зусилля і змусити капітана приймати правильні рішення і рятувати судно, або на його місце призначити іншу людину, яка зуміє припинити бунт на кораблі,захистить судно від піратів та візьме на себе відповідальність за його майбутню долю. Звичайно, що все це алегорія, але вона дуже схожа на те, що сьогодні відбувається в Україні.

Для порятунку країни потрібна консолідація влади.

Нам потрібний загальнонаціональний лідер, який зуміє об’єднати людей і вивести країну з кризи!

Можна навести багато прикладів, коли особистості змінювали хід історії. Всі вони добре відомі і тому немає жодного сенсу їх перераховувати.

Мають збутися пророчі слова Тараса Шевченка, де він говорить : «Коли ми діждемося Вашингтона з новим і праведним законом? А діждемось-таки колись". ("Юродивий").

Сьогодні лише Президент може врятувати країну, а для недопущення узурпації влади однією особою нам потрібен дієздатний парламент та незалежний і справедливий суд.