Приєднатися
ПУБЛІКАЦІЇ
Блог Станіслава Батрина
Пам`ятаю, більше року тому відвідав ефір у Портникова. Мав перепалку з Тетяною Чорновол.

Тоді розкручувалася тема підвищення заробітних плат військових (?) і урядовці висловювали думку, що це підвищення обороноздатності.

Паралельно, у своїх офіційних заявах Анна Гопко як голова комітету ВРУ у закордонних справах в унісон з "єдиною лінією" стверджувала, що Мінськ - унікальна схема стримування агресора.

Згадую про Анну, бо, наче, молода людина, але так і не чув жодної самостійної думки за всі ці роки, які б відповідали посаді голови комітету.

2017 рік... кожен день читаю новини про загиблих чи поранених з числа військових України, то про яке стримування йде мова ? Про яку обороноздатність ? ... А серед людей розповсюджуються слухи про те, що помирають хлопці зараз тільки через свої витівки та дурість на сході. А понівечених скільки ? А скільком ампутували руки і ноги і забрали долю ?

В той час місія ОБСЄ, яка працює в Україні, відстоює версію про порушення з боку "обох сторін", не визначаючи хто ж є стороною (Мінськ передбачає, що Росія є стороною чи агресором ?).

Петренко прогнозує розгляди справ у судах 5-7 років. Не кажучи про виконання чи невиконання даних рішень. Не кажучи про доведення акту агресії юридично.

З такою прогресією через 5 років в Україні не залишиться чоловіків. А патріотів, і, більше того.

Мінську потрібна негайна альтернатива.


fe1b84cc9e4fb50f2d69c35d08b4688c.jpg