ПУБЛІКАЦІЇ
Блог Станіслава Батрина
Минуло 3 роки з моменту початку активної фази збройної агресії Росії.
Україна звертається з позовами до міжнародних судів.
Турбує логіка, яка відображена Україною в заяві до МКС: "Росія вирішила...підтримати їх (незаконні озброєні групи) озброєнням та іншою підтримкою знаючи, що вони вчиняють акти тероризму".  Це може призвести до юридичного визнання присутності на сході України певних груп українського/іноземного походження, а не регулярних чи нерегулярних військ РФ.
Турбує також те, що головним тезисом для пояснення існуючої ситуації Україна на міжнародній арені називає неочікуваність дій РФ. У дійсності, історія вказує на протилежне: імперія не розглядає Україну окремою державою, окремим суб`єктом міжнародного права. Всі дії ворога за час утвердження державності (сотні років) були спрямовані на знищення українства, на корінні. Тому події з нападом на Україну були неминучі. Повторюся, Росія прагне винищити нашу державність.
Є напрями роботи для протидії ворогу, з яких пріоритетною є політико - правова робота.
Завдання :
1) завершити спір "Нафтогаз" VS "Газпром" та отримати рішення на користь України в розмірі понад 30 млрд. USD. Без "мирових".
2) встановити у МКС вчинння РФ військових злочинів у АРК Крим та на сході України, уникнути легалізації так званих "терористів" чи "сепаратистів" як сторони конфлікту;
3) встановити у  ЄСПЛ порушення РФ положень Конвенції, які стосуються фактичної ситуації;
4) встановити у Міжнародному Суді ООН вчинення РФ злочинів тероризму та дискримінації;
5) підтримати ідею професора В. Василенко та підготувати консолідовану претензію з приводу шкоди, завданої державному суверенітету України РФ актом агресії  (500 млрд. USD); створити відповідний орган, який щохвилинно буде консолідувати всі докази збройної агресії Росії;
6) ініціювати та реалізувати питання про притягнення до кримінальної відповідальності винних на території України;
7) ініціювати та реалізувати  питання про притягнення до кримінальної відповідальності винних на міжнародному рівні;
8) сформувати політико - правові передумови для легалізації всіх вищевикладених процесів в форматі Будапештського Меморандуму.
Ворог відступить лише за умови капітуляції. Або Україна або Росія.