Приєднатися
ПУБЛІКАЦІЇ
Блог Станіслава Батрина
Минуло 3 роки з моменту початку активної фази збройної агресії Росії. Україна подає позов. Я дуже хочу вірити у талант Міністра юстиції та його команди у даній справі. Сподіваюся, що все ж є план і стратегія.

Але мене турбує логіка, яка прийнята Україною: юридичне визнання присутності на сході України певних груп українського походження, а не регулярних чи нерегулярних військ РФ, агентури Росії. Якщо відкриємо текст позову, то побачимо там такі речення, яких не мало бути, скорочено: "Росія вирішила...підтримати їх (незаконні озброєні групи) озброєнням та іншою підтримкою знаючи, що вони вчиняють акти тероризму".

До речі, є вирок суду, в якому визначено роль та ієрархію терористичної організації ДНР чи ЛНР ?

Мене також турбує те, що Україна наймає лобістів у США зараз, а не три роки тому (ми пропонували Covington and Burling).

Турбує, що головним тезисом для пояснення існуючої ситуації Україна на міжнародній арені називає неочікуваність дій РФ.

У дійсності, історія говорить про протилежне: імперія не розглядає Україну

c8951600c74719dbaf57e58f4e4eb384.jpg

окремою державою, окремим суб`єктом міжнародного права. Всі дії імперії за час утвердження державності (сотні років) були спрямовані на знищення українства, на корінні. Тому події з нападом на Україну були неминучі. Повторюся, Росія прагне винищити нашу державність.

Є напрями роботи для протидії цьому, з яких пріоритетним напрямом є політико - правова робота по всьому фронту відносин.

Завдання І:

1) Спір "Нафтогаз" VS "Газпром" - отримати рішення на користь України в розмірі 30 млрд. USD. Принципово не йти на жодні "мирові" ;
2) Спір по лінії відшкодування шкоди (упущена вигода), завданої анексією АРК Крим - отримати рішення на користь України в розмірі 200 млрд. USD.

Завдання ІІ :

1) Довести в МКС злочини РФ у АРК Крим та на сході України з захистом їх кваліфікації, та уникненням легалізації терористів чи сепаратистів як окремої сторони конфлікту;
2) Довести в 5 позовах, що вже перебувають в ЄСПЛ порушення РФ положень Конвенції як встановлені факти;
3) Довести в Міжнародному Суді ООН вчинення РФ злочинів тероризму та дискримінації.

Завдання ІІІ:

1) Підготовка консолідованої претензії з приводу шкоди, прямо завданої РФ актом агресії державному суверенітету України (500 млрд. USD). Долати ВЕТО РФ шляхом роботи з іншими країнами, ставити перед ними вибір: так або ні.
2) Поставити питання про притягнення до кримінальної відповідальності винних на території України (ніяких амністій);
3) Поставити питання про притягнення до кримінальної відповідальності винних на міжнародному рівні.

Завдання IV:

Cформувати політико - правові передумови для легалізації всіх вищевикладених процесів у форматі розвитку Будапештського Меморандуму і вирішення питання про державний суверенітет України та капітуляцію Росії саме шляхом прямого посилання на текст даного історичного документу. За активної участі гарантів державного суверенітету нашої держави.

І головне, пам`ятати : вони відступлять лише за умови капітуляції. Або Україна або Росія.