З 30 вересня по 1 жовтня 2016 року у м. Нова Каховка відбувся IX Міжнародний інвестиційний форум "Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток"

З 30 вересня по 1 жовтня 2016 року у м. Нова Каховка відбувся ІХ Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».
Таврійські горизонти 2016 р. Виступ Владислава Мангера
Таврійські горизонти 2016 р. Виступ Олексія Вадатурського
Варто відзначити високий рівень підготовки та інформаційну насиченість матеріалів підготовлених Херсонською ОДА.
Участь у форумі взяла 650 чоловік. Серед них 14 представників дипломатичного корпусу та підприємців з 25 країн світу. За результатами форуму можна зробити висновок, що Херсонська область має значний потенціал для розвитку бізнесу.
Унікальне географічне положення, природно-кліматичні умови, підприємницька ініціатива і творчий потенціал мешканців регіону дає підстави робити оптимістичні прогнози щодо соціально-економічного розвитку Херсонщини у найближчій перспективі.
Якщо політика Херсонської ОДА буде спрямована на забезпечення суспільно-політичної стабільності, безпеки громадян і прозорості процедур пов’язаних з веденням бізнесу, то іноземні інвестори будуть вкладати значні кошти в бізнес-проекти, що неодмінно має сприяти соціально-економічному розвитку Херсонської області.
Одним із найбільш перспективних напрямків є розвиток медицини та курортно-рекреаційної сфери до якої проявляють інтерес потенційні інвестори з арабських країн.
Таврійські горизонти 2016 р. Медична клініка професора Козявкіна Ч.1
Таврійські горизонти 2016 р. Медична клініка професора Козявкіна Ч.2
Таврійські горизонти 2016 р. Медична клініка професора Козявкіна Ч.3., коментує Шейх Емад Аль-Руба
Таврійські горизонти 2016 р. Медична клініка професора Козявкіна Ч.4
Успішним проектом є клініка всесвітньовідомого професора В.І. Козявкіна, який розробив методику лікування дитячого церебрального паралічу, посттравматичних та постінсультних станів. Унікальна методика Козявкіна плюс термальні джерела Херсонщини дають високі результати (на рівні світових стандартів) у лікуванні хвороб опорно-рухового апарату і нервової системи.
Перспективу мають і проекти пов’язані з вирощуванням високоякісних і екологічно чистих продуктів харчування та розвиток морських транспортних перевезень.
Для інвесторів потрібно більше об’єктивної інформації, а з боку держави має бути більше уваги до розвитку проектів, які можуть стати конкурентноздатними на міжнародному ринку товарів і послуг.
Олег Березюк
Українське юридичне товариство