Круглий стіл : «Взаємодія ЗМІ із судами. Сучасні моделі співпраці»

15.02.2016
13736
15 лютого о 14.00 відбулося засідання "круглого столу" на тему: «Взаємодія ЗМІ із судами. Сучасні моделі співпраці». (Зала 2)

Організатор: Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедлива, незалежна та відповідальна судова влада України».

Учасники: Станіслав Батрин - керівник проекту "Відритий Суд", Олександр Сасевич - суддя Львівського окружного адміністративного суду, Голова комітету Ради Суддів України з питань комунікації (в тому числі ЗМІ), кандидат юридичних наук, заступник голови Регіональної керівної групи з розвитку регіонального діалогу з питань судової реформи у країнах Східного партнерства; Лариса Зуєва - суддя Одеського апеляційного адміністративного суду, кандидат юридичних наук, викладач Одеського регіонального відділення Національної школи суддів України; Сорен Сандерстроп - медіа аналітик Консультативної Місії Європейського Союзу, Наталія Петрова - заступник керівника Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Справедливе правосуддя".

Метою заходу є обмін досвідом українських журналістів з національними та іноземними експертами для налагодження в подальшому конструктивного діалогу та співпраці ЗМІ з судами. Круглий стіл є першим в низці просвітницьких заходів на тему «Зв’язки з громадськістю в судах», організованих Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя». Він відбудеться напередодні тренінгів для суддів-спікерів, які будуть проведені 16 та 17 лютого в Києві.


ОСТАННІ ФОТО ПРОЕКТУ

День ІІ. Міжнародна конференція "Транспарентність та верховенство права" [20.12.2019, Київ, Інтерконтиненталь] День ІІ. Міжнародна конференція "Транспарентність та верховенство права" [20.12.2019, Київ, Інтерконтиненталь]
24.12.2019
День І. Міжнародна конференція "Транспарентність та верховенство права" [19.12.2019, Київ, Інтерконтиненталь] День І. Міжнародна конференція "Транспарентність та верховенство права" [19.12.2019, Київ, Інтерконтиненталь]
23.12.2019
Круглий стіл "Збройна агресія Росії: виклики світовому порядку та рішення для України" Круглий стіл "Збройна агресія Росії: виклики світовому порядку та рішення для України"
06.12.2018
Круглий стіл: «Політико-правові проблеми подолання корупції в Україні» Круглий стіл: «Політико-правові проблеми подолання корупції в Україні»
26.07.2018
Форум. Відкритий Суд - доповідач на V Всеукраїнському форумі ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА» Форум. Відкритий Суд - доповідач на V Всеукраїнському форумі ААУ з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА»
18.03.2016
Відкритий Суд на засіданні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (робоча група по АТ "Дельта банк") Відкритий Суд на засіданні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (робоча група по АТ "Дельта банк")
26.01.2016
Відкритий Суд організував І Міжнародний Форум Правосуддя  Відкритий Суд організував І Міжнародний Форум Правосуддя
14.12.2015
Круглий стіл : "Правосуддя як гарантія інвестицій в Україну" Круглий стіл : "Правосуддя як гарантія інвестицій в Україну"
27.08.2015
Круглий стіл : “Відкритий Суд як гарантія правосуддя: на прикладі резонансних судових справ” Круглий стіл : “Відкритий Суд як гарантія правосуддя: на прикладі резонансних судових справ”
24.07.2015
Круглий стіл: «Відкритий Суд – гарантія правосуддя: перший прецедент в Україні та міжнародний досвід на прикладі США» Круглий стіл: «Відкритий Суд – гарантія правосуддя: перший прецедент в Україні та міжнародний досвід на прикладі США»
18.06.2015