Круглий стіл : «Взаємодія ЗМІ із судами. Сучасні моделі співпраці»

Круглий стіл : «Взаємодія ЗМІ із судами. Сучасні моделі співпраці»

15.02.2016
2166
15 лютого о 14.00 відбулося засідання "круглого столу" на тему: «Взаємодія ЗМІ із судами. Сучасні моделі співпраці». (Зала 2)

Організатор: Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедлива, незалежна та відповідальна судова влада України».

Учасники: Станіслав Батрин - керівник проекту "Відритий Суд", Олександр Сасевич - суддя Львівського окружного адміністративного суду, Голова комітету Ради Суддів України з питань комунікації (в тому числі ЗМІ), кандидат юридичних наук, заступник голови Регіональної керівної групи з розвитку регіонального діалогу з питань судової реформи у країнах Східного партнерства; Лариса Зуєва - суддя Одеського апеляційного адміністративного суду, кандидат юридичних наук, викладач Одеського регіонального відділення Національної школи суддів України; Сорен Сандерстроп - медіа аналітик Консультативної Місії Європейського Союзу, Наталія Петрова - заступник керівника Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Справедливе правосуддя".

Метою заходу є обмін досвідом українських журналістів з національними та іноземними експертами для налагодження в подальшому конструктивного діалогу та співпраці ЗМІ з судами. Круглий стіл є першим в низці просвітницьких заходів на тему «Зв’язки з громадськістю в судах», організованих Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя». Він відбудеться напередодні тренінгів для суддів-спікерів, які будуть проведені 16 та 17 лютого в Києві.


Коментарі (0)
Увійдіть, щоб залишити коментар. Увійти