Приєднатися

Команда проекту

БАТРИН Cтаніслав
БАТРИН Cтаніслав
Керівник, к.ю.н. [CV http://open-court.org/blog/user/7/]
ДЖАЛАПИН Михайло
ДЖАЛАПИН Михайло
Адвокат у кримінальних справах, перший заступник
Березюк Олег
Березюк Олег
Видатний адвокат України, державний діяч, заступник
Володимир Василенко [Volodymyr Vasylenko]
Володимир Василенко [Volodymyr Vasylenko]
Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary of Ukraine
Богдан Футей               [Bohdan Futey]
Богдан Футей [Bohdan Futey]
Judge, United States Court of Federal Claims
Віктор Рудь [Viktor Rud]
Віктор Рудь [Viktor Rud]
Chairman of the Foreign Affairs Committee of the Ukrainian American Bar Association
Марк Сегал [Mark Segal]
Марк Сегал [Mark Segal]
Leading expert of EU Project “Support to Justice Sector Reforms in Ukraine”
Bate Toms
Bate Toms
Advisor, Chairman of British-Ukrainian Chamber of Commerce
Курдельчук Данило
Курдельчук Данило
Видатний адвокат України, Голова Української іноземної юридичної колегії
Василенко Володимир
Василенко Володимир
Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор юридичних наук, професор
БЕРЕЗЮК Олег
БЕРЕЗЮК Олег
Видатний адвокат України, правозахисник, державний діяч
ТИТИЧ Віталій
ТИТИЧ Віталій
Адвокат, керуючий партнер адвокатського об'єднання “Віталій Титич та Партнери”, співкоординатор Громадської ради доброчесності
Дроздов Олександр
Дроздов Олександр
Адвокат, Голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, член Науково-консультативної ради при Верховному Суді
Богуцький Володимир
Богуцький Володимир
Екс-ректор Національної академії прокуратури України
Варишко Петро
Варишко Петро
Адвокат, член Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, член Громадської ради доброчесності
Тарасенко Андрій
Тарасенко Андрій
Адвокат юридичної фірми "Атака"
ТАРАСЕНКО Анатолій
ТАРАСЕНКО Анатолій
Адвокат, директор юридичної фірми "Атака"
ПОЛІВОДСЬКИЙ Олександр
ПОЛІВОДСЬКИЙ Олександр
Адвокат, директор юридичної фірми "Софія"
Севастопольська Лана
Севастопольська Лана
Правозахисник, адвокат
ЄРЕМЕНКО Микола
ЄРЕМЕНКО Микола
Адвокат
Богомазов Павло
Богомазов Павло
Адвокат, партнер адвокатського об'єднання
Корченюк Роман
Корченюк Роман
Адвокат, директор юридичної фірми "Roman Group"
ОРЕХОВСЬКИЙ Микола
ОРЕХОВСЬКИЙ Микола
Адвокат, партнер юридичної фірми "Ореховський і Коломієць"
Козлов Віталій
Козлов Віталій
Юрист
Магей Іван
Магей Іван
Адвокат, директор Magey & Partners Law firm
Шумило Михайло
Шумило Михайло
Начальник правового управління (ІV) департаменту аналітичної та правової роботи Верховного Суду, доктор юридичних наук
Макєєв Валерій
Макєєв Валерій
Правозахисник
Федчишин Сергій
Федчишин Сергій
Кандидат юридичних наук, доцент кафедри адміністративного права Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого.
Мелько Вадим
Мелько Вадим
Адвокат, директор юридичної фірми GM Lawyers
Березюк Оксана
Березюк Оксана
Заступник начальника управління інформаційного забезпечення - начальник відділу, ВССУ
Кучер Олег
Кучер Олег
Голова Білоцерківського міського осередку ГО «Українське юридичне товариство»
Чорнобук Яків
Чорнобук Яків
Директор юридичної фірми "Акцент"
 Михайло Михайленко
Михайло Михайленко
Координатор [моніторинг судових засідань]
Кароліна Енеді
Кароліна Енеді
Координатор [комунікації, аналітика, дані]
КЛІЩ Владислав
КЛІЩ Владислав
ШТЕФАНЮК Богдан
ШТЕФАНЮК Богдан
Пилипенко Денис
Пилипенко Денис
Хмельовська Євгенія
Хмельовська Євгенія
Петраш Денис
Петраш Денис
КОСЯК Анна
КОСЯК Анна
БАРИЛО Ірина
БАРИЛО Ірина
Бадьора Наталія
Бадьора Наталія
ДЯЧУК Марія
ДЯЧУК Марія
СМІРНОВ Георгій
СМІРНОВ Георгій
ВОВК Софія
ВОВК Софія
Стажер
Стажер
Стажер
Стажер
Ангеліна Гвасалія
Ангеліна Гвасалія
Кароліна Харкевич
Кароліна Харкевич
Ярослав Наумець
Ярослав Наумець
Стажер
Стажер
Стажер
Стажер
Проскуряков Богдан
Проскуряков Богдан
Катерина Сарданова
Катерина Сарданова
Олена Шаповал
Олена Шаповал
Стажер
Стажер
Стажер
Стажер
Пархоменко Анна
Пархоменко Анна
Юлія Олещенко
Юлія Олещенко
Стажер
Стажер
Вікторія Баранівська
Вікторія Баранівська
Іван Соколенко
Іван Соколенко
Вікторія Дячок
Вікторія Дячок
Хейдарі Маріям-Єлєна Аліївна
Хейдарі Маріям-Єлєна Аліївна
Дмитро Заїкін
Дмитро Заїкін
Тамара Дадіані
Тамара Дадіані
Ірина Цимбал
Ірина Цимбал
Вікторія Огородник
Вікторія Огородник
Євгеній Куценок
Євгеній Куценок
Катерина Демченко
Катерина Демченко
Руслана Воронюк
Руслана Воронюк
Андрій Рябоконь
Андрій Рябоконь
Михайло Лапін
Михайло Лапін
Максим Шиманський
Максим Шиманський
Дарина Волкова
Дарина Волкова
Анастасія Хвіль
Анастасія Хвіль
Владислава Трач
Владислава Трач
Олександра Кожухар
Олександра Кожухар
Владислав Панченко
Владислав Панченко
Марина Ковтун-Сальнікова
Марина Ковтун-Сальнікова
Данило Фуксман
Данило Фуксман
Ольга Царенкова
Ольга Царенкова
М'аряна Мочульська
М'аряна Мочульська
Каріна Губіна
Каріна Губіна
Яна Грицаєнко
Яна Грицаєнко
Олена Максимів
Олена Максимів
Юлія Михайленко
Юлія Михайленко
Тетяна Крицун
Тетяна Крицун
Анастасія Ляшова
Анастасія Ляшова
Андрій Могильний
Андрій Могильний
Артем Бойко
Артем Бойко
Елізавета Гавриш
Елізавета Гавриш
Олександра Трофімова
Олександра Трофімова
Богдан Пешко
Богдан Пешко
Ігор Гончарук
Ігор Гончарук
Максим Фесак
Максим Фесак
Катерина Шинкар
Катерина Шинкар
Катерина Гавриш
Катерина Гавриш
Діана Каімець
Діана Каімець
Заріна Худойдотова
Заріна Худойдотова
Дарія Домалега
Дарія Домалега
Наталія Баранова
Наталія Баранова
Домаренко Ольга
Домаренко Ольга
Студент
Лобко Валерія
Лобко Валерія
Студент
Мурашко Арсен
Мурашко Арсен
Cтудент
Данилейко Ангеліна
Данилейко Ангеліна
Студент
Причта Анастасія
Причта Анастасія
Студент
Олійніченко Карина
Олійніченко Карина
Студент
Бовсуновська Катерина
Бовсуновська Катерина
Студент
Першута Ольга
Першута Ольга
Студент
Багрій Катерина
Багрій Катерина
Студент
Сіренко Євген
Сіренко Євген
Студент
Оліярник Андрій
Оліярник Андрій
Студент
Бик Вікторія
Бик Вікторія
Студент
Бадьора Наталія
Бадьора Наталія
Студент
Забарна Юлія
Забарна Юлія
Студент
Волошин Юрій
Волошин Юрій
Студент
Одинока Марина
Одинока Марина
Студент
СЛАЩОВ ВОЛОДИМИР
СЛАЩОВ ВОЛОДИМИР
Харківська область
Кривда Валентина
Кривда Валентина
Кривий Ріг
Кисельова Мирослава
Кисельова Мирослава
Рівне
ДЗЮБЕНКО ОЛЕКСАНДР
ДЗЮБЕНКО ОЛЕКСАНДР
Полтавська область
АНАТОЛІЙ ТАРАСЕНКО
АНАТОЛІЙ ТАРАСЕНКО
Харків
 МИКОЛА ЛЕСОГОР
МИКОЛА ЛЕСОГОР
Маріуполь