Команда проекту

БАТРИН Cтаніслав
БАТРИН Cтаніслав
Керівник, к.ю.н. [CV http://open-court.org/blog/user/7/]
ДЖАЛАПИН Михайло
ДЖАЛАПИН Михайло
Адвокат у кримінальних справах, перший заступник
Березюк Олег
Березюк Олег
Видатний адвокат України, державний діяч, заступник
Volodymyr Vasylenko
Volodymyr Vasylenko
Diplomat, ex UN General Assembly judge in the International Criminal Tribunal for the Former Yugoslavia, Representative of Ukraine to the United Nations Human Rights Council, Ambassador in Benelux countries and also the Representative of Ukraine to the European Union and NATO, Doctor of Law, Professor
Bohdan Futey
Bohdan Futey
Senior Judge subject to recall [the United States Court of Federal Claims]. He joined the court in 1987 after being nominated by President Ronald Reaganб served until his term ended in 2002 and assumed senior status. Member of the DC Bar Association and the Ukrainian American Bar Association, Doctor of Law, Professor
Viktor Rud
Viktor Rud
Board member of the Ukrainian American Bar Association and Chairman of its Committee on Foreign Affairs, ex co-counsel of the Ukrainian Helsinki Accords Watch Group, counsel to the US Public Member to the Helsinki Accords Review Conference in Madrid. He is an honours graduate of Harvard College and Duke Law School [Doctor of Law]
Mark Segal
Mark Segal
Leading expert of EU Project “Support to Justice Sector Reforms in Ukraine”, international legal consultant who has been involved in the process of reforming the judiciary in numerous countries. Advisor to Ministries of Justice, Courts, Prosecution Services, Associations of Judges, Bar Associations, and organisations
Bate Toms
Bate Toms
British-Ukrainian Chamber of Commerce, Chairman. Studied law at Washington and Lee University [B.A., magna cum laude, 1971] Phi Beta Kappa, Cambridge University [Magdalene College - Law Tripos I, 1972] and Yale Law School [J.D., 1975, editor of the Yale Law Journal]. He studied Soviet Studies at Institut d’Etudes Politiques de Paris
Курдельчук Данило
Курдельчук Данило
Видатний адвокат України, Голова Української іноземної юридичної колегії
Василенко Володимир
Василенко Володимир
Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор юридичних наук, професор
БЕРЕЗЮК Олег
БЕРЕЗЮК Олег
Видатний адвокат України, правозахисник, державний діяч
ТИТИЧ Віталій
ТИТИЧ Віталій
Адвокат, керуючий партнер адвокатського об'єднання “Віталій Титич та Партнери”, співкоординатор Громадської ради доброчесності
Дроздов Олександр
Дроздов Олександр
Адвокат, Голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, член Науково-консультативної ради при Верховному Суді
Богуцький Володимир
Богуцький Володимир
Екс-ректор Національної академії прокуратури України
Варишко Петро
Варишко Петро
Адвокат, член Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, член Громадської ради доброчесності
Тарасенко Андрій
Тарасенко Андрій
Адвокат юридичної фірми "Атака"
ТАРАСЕНКО Анатолій
ТАРАСЕНКО Анатолій
Адвокат, директор юридичної фірми "Атака"
ПОЛІВОДСЬКИЙ Олександр
ПОЛІВОДСЬКИЙ Олександр
Адвокат, директор юридичної фірми "Софія"
Севастопольська Лана
Севастопольська Лана
Правозахисник, адвокат
ЄРЕМЕНКО Микола
ЄРЕМЕНКО Микола
Адвокат
Богомазов Павло
Богомазов Павло
Адвокат, партнер адвокатського об'єднання
Корченюк Роман
Корченюк Роман
Адвокат, директор юридичної фірми "Roman Group"
ОРЕХОВСЬКИЙ Микола
ОРЕХОВСЬКИЙ Микола
Адвокат, партнер юридичної фірми "Ореховський і Коломієць"
Козлов Віталій
Козлов Віталій
Юрист
Магей Іван
Магей Іван
Адвокат, директор Magey & Partners Law firm
Шумило Михайло
Шумило Михайло
Начальник правового управління (ІV) департаменту аналітичної та правової роботи Верховного Суду, доктор юридичних наук
Макєєв Валерій
Макєєв Валерій
Правозахисник
Федчишин Сергій
Федчишин Сергій
Кандидат юридичних наук, доцент кафедри адміністративного права Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого.
Мелько Вадим
Мелько Вадим
Адвокат, директор юридичної фірми GM Lawyers
Березюк Оксана
Березюк Оксана
Заступник начальника управління інформаційного забезпечення - начальник відділу, ВССУ
Кучер Олег
Кучер Олег
Голова Білоцерківського міського осередку ГО «Українське юридичне товариство»
Чорнобук Яків
Чорнобук Яків
Директор юридичної фірми "Акцент"
 Михайло Михайленко
Михайло Михайленко
Координатор [моніторинг судових засідань]
Кароліна Енеді
Кароліна Енеді
Координатор [комунікації, аналітика, дані]
КЛІЩ Владислав
КЛІЩ Владислав
ШТЕФАНЮК Богдан
ШТЕФАНЮК Богдан
Пилипенко Денис
Пилипенко Денис
Хмельовська Євгенія
Хмельовська Євгенія
Петраш Денис
Петраш Денис
КОСЯК Анна
КОСЯК Анна
БАРИЛО Ірина
БАРИЛО Ірина
Бадьора Наталія
Бадьора Наталія
ДЯЧУК Марія
ДЯЧУК Марія
СМІРНОВ Георгій
СМІРНОВ Георгій
ВОВК Софія
ВОВК Софія
Стажер
Стажер
Стажер
Стажер
Ангеліна Гвасалія
Ангеліна Гвасалія
Кароліна Харкевич
Кароліна Харкевич
Ярослав Наумець
Ярослав Наумець
Стажер
Стажер
Стажер
Стажер
Проскуряков Богдан
Проскуряков Богдан
Катерина Сарданова
Катерина Сарданова
Олена Шаповал
Олена Шаповал
Стажер
Стажер
Стажер
Стажер
Пархоменко Анна
Пархоменко Анна
Юлія Олещенко
Юлія Олещенко
Стажер
Стажер
Вікторія Баранівська
Вікторія Баранівська
Іван Соколенко
Іван Соколенко
Вікторія Дячок
Вікторія Дячок
Хейдарі Маріям-Єлєна Аліївна
Хейдарі Маріям-Єлєна Аліївна
Дмитро Заїкін
Дмитро Заїкін
Тамара Дадіані
Тамара Дадіані
Ірина Цимбал
Ірина Цимбал
Вікторія Огородник
Вікторія Огородник
Євгеній Куценок
Євгеній Куценок
Катерина Демченко
Катерина Демченко
Руслана Воронюк
Руслана Воронюк
Андрій Рябоконь
Андрій Рябоконь
Михайло Лапін
Михайло Лапін
Максим Шиманський
Максим Шиманський
Дарина Волкова
Дарина Волкова
Анастасія Хвіль
Анастасія Хвіль
Владислава Трач
Владислава Трач
Олександра Кожухар
Олександра Кожухар
Владислав Панченко
Владислав Панченко
Марина Ковтун-Сальнікова
Марина Ковтун-Сальнікова
Данило Фуксман
Данило Фуксман
Ольга Царенкова
Ольга Царенкова
М'аряна Мочульська
М'аряна Мочульська
Каріна Губіна
Каріна Губіна
Яна Грицаєнко
Яна Грицаєнко
Олена Максимів
Олена Максимів
Юлія Михайленко
Юлія Михайленко
Тетяна Крицун
Тетяна Крицун
Анастасія Ляшова
Анастасія Ляшова
Андрій Могильний
Андрій Могильний
Артем Бойко
Артем Бойко
Елізавета Гавриш
Елізавета Гавриш
Олександра Трофімова
Олександра Трофімова
Богдан Пешко
Богдан Пешко
Ігор Гончарук
Ігор Гончарук
Максим Фесак
Максим Фесак
Катерина Шинкар
Катерина Шинкар
Катерина Гавриш
Катерина Гавриш
Діана Каімець
Діана Каімець
Заріна Худойдотова
Заріна Худойдотова
Дарія Домалега
Дарія Домалега
Наталія Баранова
Наталія Баранова
Домаренко Ольга
Домаренко Ольга
Студент
Лобко Валерія
Лобко Валерія
Студент
Мурашко Арсен
Мурашко Арсен
Cтудент
Данилейко Ангеліна
Данилейко Ангеліна
Студент
Причта Анастасія
Причта Анастасія
Студент
Олійніченко Карина
Олійніченко Карина
Студент
Бовсуновська Катерина
Бовсуновська Катерина
Студент
Першута Ольга
Першута Ольга
Студент
Багрій Катерина
Багрій Катерина
Студент
Сіренко Євген
Сіренко Євген
Студент
Оліярник Андрій
Оліярник Андрій
Студент
Бик Вікторія
Бик Вікторія
Студент
Бадьора Наталія
Бадьора Наталія
Студент
Забарна Юлія
Забарна Юлія
Студент
Волошин Юрій
Волошин Юрій
Студент
Одинока Марина
Одинока Марина
Студент