Відкритий Суд

Відкритий Суд

Робоча зустріч з керівництвом Ради суддів України (угода про партнерство) 

Illustration

Фотозвіт

ГО "Відкрита Україна (Проект "Відкритий Суд") проводить Робочу зустріч з керівництвом Ради суддів України. Результатом зустрічі є Угода про партнерство між сторонами

Подія:

Робоча зустріч

Тип:

Національний

Тема:

«Робоча зустріч з керівництвом Ради суддів України»

Дата:

01.02.2019 (Київ)Верховний Суд, Кловський Палац

О/тор:

ГО «Відкрита Україна»Проект «Відкритий Суд»Рада суддів України

Передумови заходу
У 2015 році Україною введено в дію безпрецедентне на світовому рівні законодавство, яким передбачається право на здійснення відеозапису судових засідань. 
Відеозапис може здійснюватися у всіх відкритих судових засідань, з використанням портативної техніки, без необхідності отримання дозволу судді. 
З розвитком даного унікального законодавства пов'язується розвиток Проекту "Відкритий Суд", основним інструментарієм якого є відеофіксація судових засідань та оприлюднення відеозаписів у відкритому доступі.
Починаючи з 2015 року Проектом здійснено відеофіксацію понад 7000 судових засідань у цивільних, господарських, кримінальних, адміністративних справах, а також у справах про адміністративні прапопорушення.
Імплементація ініціатив Проекту "Відкритий Суд" у співпраці з Радою суддів України - це предмет обговорення в ході робочої зустрічі, участь у якій прийняв Олег Ткачук, голова Ради суддів України
Учасники заходу
Олег Ткачук (Рада суддів України)
Станіслав Батрин (Відкритий Суд)
Олег Березюк (Відкритий Суд)
Михайло Джалапин (Відкритий Суд)
Максим Батрин (Відкритий Суд)
Кароліна Енеді (Відкритий Суд)
Михайло Михайленко (Відкритий Суд)
Довідка про організацію
Відкрита Україна - неурядова громадська організація, предметом діяльності якої є забезпечення та посилення впливу суспільства на процеси управління державою. 
Пропагуючи засади транспарентності, підзвітності, відповідальності та професійності у діяльності органів законодавчої, виконавчої та судової гілки влади, громадською організацією «Відкрита Україна» втілюються у життя ініціативи у сфері правосуддя, державного управління, освіти. 
Серед іншого, в межах програмної діяльності організації проведено понад 100 міжнародних та національних заходів, включно: круглі столи, конференції, форуми, тренінги, практикуми. 


Made with