Відкритий Суд

Відкритий Суд

КОНФЕРЕНЦІЯ "Всеукраїнська правнича школа судочинства"

(Київ)

Illustration

Фотозвіт

Проект "Відкритий Суд" відвідав захід Всеукраїнської правничої школи судочинства з темою «Реалізація та перспектива судової реформи». Керівник Проекту "Відкритий Суд" Станіслав Батрин ініціював дискусію для правників на вказану тему. Учасники заходу обговорили актуальні виклики у професії!

Подія

Конференція

Тип:

Національний

Тема:

Всеукраїнська правнича школа судочинства

Дата:

25.11.2016 (Київ)

Організатор

Міністерство юстиції УкраїниКоординаційна рада молодих юристів УкраїниЄвропейський Університет

Учасники від Проекту Відкритий Суд:
Станіслав Батрин, засновник та керівник 
Довідка про Проект "Відкритий Суд"
У 2015 році Україною введено в дію безпрецедентне на світовому рівні законодавство, яким передбачається право на здійснення відеозапису судових засідань. 
Відеозапис може здійснюватися у всіх відкритих судових засідань, з використанням портативної техніки, без необхідності отримання дозволу судді. 
З розвитком даного унікального законодавства пов'язується розвиток Проекту "Відкритий Суд", основним інструментарієм якого є відеофіксація судових засідань та оприлюднення відеозаписів у відкритому доступі.
З 2015 року Проект "Відкритий Суд" на національному рівні проводить об'єктивне та неупереджене дослідження стану здійснення правосуддя в Україні за напрямами виявлення проблем у частині забезпечення: 
- дотримання закону та етики суддями, адвокатами, прокурорами;- дотримання закону та етики учасниками справи;- дотримання закону та етики працівниками суду; - дотримання вимог закону до судового рішення (форма, зміст); - дотримання вимог закону до організації судочинства судами;- притягнення до відповідальності за порушення закону та етики. 
Проект оцінює стан забезпеченості в Україні:
- відкритості правосуддя; - доступності правосуддя;- швидкості правосуддя; - справедливості правосуддя.   
Методами Проекту є моніторинг (відеозапис) судових засідань, їх професійний аналіз, дослідження змісту та порядку ухвалення і оприлюднення судових рішень, аналітична робота з відкритими реєстрами даних, моніторинг функціонування судів та проблем організації судочинства. 
На основі зібраних об'єктивних даних, та виявлених проблем здійснення правосуддя, Проект формує концепцію судової реформи в Україні та пропонує системні рішення.

Made with