Відкритий Суд

Відкритий Суд

КОНФЕРЕНЦІЯ "VІ Школа кар'єрного росту майбутнього адвоката"

(Київ)

Illustration

Фотозвіт

Проект "Відкритий Суд" відвідав захід - VІ Школа кар'єрного росту майбутнього адвоката. Керівник Проекту "Відкритий Суд" Станіслав Батрин та заступник керівника Проекту Михайло Джалапин презентували свої лекції перед молодими правниками та розгорнули дискусію навколо проблем правничої освіти

Подія

Конференція

Тип:

Національний

Тема:

Всеукраїнська правнича школа судочинства

Дата:

25.11.2016 (Київ)

Організатор

Міністерство юстиції УкраїниКоординаційна рада молодих юристів УкраїниЄвропейський Університет

Учасники від Проекту Відкритий Суд:
Станіслав Батрин, засновник та керівник  Михайло Джалапин, заступник керівника
Довідка про Проект "Відкритий Суд"
У 2015 році Україною введено в дію безпрецедентне на світовому рівні законодавство, яким передбачається право на здійснення відеозапису судових засідань. 
Відеозапис може здійснюватися у всіх відкритих судових засідань, з використанням портативної техніки, без необхідності отримання дозволу судді. 
З розвитком даного унікального законодавства пов'язується розвиток Проекту "Відкритий Суд", основним інструментарієм якого є відеофіксація судових засідань та оприлюднення відеозаписів у відкритому доступі.
З 2015 року Проект "Відкритий Суд" на національному рівні проводить об'єктивне та неупереджене дослідження стану здійснення правосуддя в Україні за напрямами виявлення проблем у частині забезпечення: 
- дотримання закону та етики суддями, адвокатами, прокурорами;- дотримання закону та етики учасниками справи;- дотримання закону та етики працівниками суду; - дотримання вимог закону до судового рішення (форма, зміст); - дотримання вимог закону до організації судочинства судами;- притягнення до відповідальності за порушення закону та етики. 
Проект оцінює стан забезпеченості в Україні:
- відкритості правосуддя; - доступності правосуддя;- швидкості правосуддя; - справедливості правосуддя.   
Методами Проекту є моніторинг (відеозапис) судових засідань, їх професійний аналіз, дослідження змісту та порядку ухвалення і оприлюднення судових рішень, аналітична робота з відкритими реєстрами даних, моніторинг функціонування судів та проблем організації судочинства. 
На основі зібраних об'єктивних даних, та виявлених проблем здійснення правосуддя, Проект формує концепцію судової реформи в Україні та пропонує системні рішення.

Made with