Відкритий Суд

Відкритий Суд

КОНФЕРЕНЦІЯ "VIII Шорічний молодіжний форум"

(Київ)

Illustration

Фотозвіт

Проект «Відкритий Суд» - доповідач 8-го щорічного молодіжного форуму програм "Завтра.UA" та "Всесвітні студії". Місце проведення: м. Київ, Мистецький Арсенал (вулиця Лаврська, 12). Проект "Відкритий Суд" підтримує молодих фахівців-правників шляхом створення можливостей залучення до реформуванні судової системи! 

Подія

Конференція

Тип:

Національний

Тема:

VIII Шорічний молодіжний форум 

Дата:

17.06.2016 (Київ)

Організатор

Завтра.UAВсесвітні студії

Учасники від Проекту Відкритий Суд:
Дмитро Беляєв, координатор
Довідка про Проект "Відкритий Суд"
У 2015 році Україною введено в дію безпрецедентне на світовому рівні законодавство, яким передбачається право на здійснення відеозапису судових засідань. 
Відеозапис може здійснюватися у всіх відкритих судових засідань, з використанням портативної техніки, без необхідності отримання дозволу судді. 
З розвитком даного унікального законодавства пов'язується розвиток Проекту "Відкритий Суд", основним інструментарієм якого є відеофіксація судових засідань та оприлюднення відеозаписів у відкритому доступі.
З 2015 року Проект "Відкритий Суд" на національному рівні проводить об'єктивне та неупереджене дослідження стану здійснення правосуддя в Україні за напрямами виявлення проблем у частині забезпечення: 
- дотримання закону та етики суддями, адвокатами, прокурорами;- дотримання закону та етики учасниками справи;- дотримання закону та етики працівниками суду; - дотримання вимог закону до судового рішення (форма, зміст); - дотримання вимог закону до організації судочинства судами;- притягнення до відповідальності за порушення закону та етики. 
Проект оцінює стан забезпеченості в Україні:
- відкритості правосуддя; - доступності правосуддя;- швидкості правосуддя; - справедливості правосуддя.   
Методами Проекту є моніторинг (відеозапис) судових засідань, їх професійний аналіз, дослідження змісту та порядку ухвалення і оприлюднення судових рішень, аналітична робота з відкритими реєстрами даних, моніторинг функціонування судів та проблем організації судочинства. 
На основі зібраних об'єктивних даних, та виявлених проблем здійснення правосуддя, Проект формує концепцію судової реформи в Україні та пропонує системні рішення.

Made with