Відкритий Суд

Відкритий Суд

V Всеукраїнський форум Асоціації адвокатів України з цивільного права та процесу "Київська весна"

Illustration

Фотозвіт

Керівник ГО "Відкрита Україна (Проект "Відкритий Суд") Станіслав Батрин - спікер V Всеукраїнського форуму Асоціації адвокатів України
з цивільного права та процесу "Київська весна"

Подія

Конференція

Тип:

Національна

Тема:

V Всеукраїнський форум Асоціації адвокатів України
з цивільного права та процесу "Київська весна"

Дата:

18.03.2016 (Київ)

Організатор

Асоціація адвокатів України 

Про захід Форум покликаний створити платформу для обговорення нагальних проблем, що виникають під час представництва у цивільних та господарських справах, нові підходи в реалізації сторонами своїх процесуальних прав, обговорити проблемні питання в сфері цивільного, господарського, сімейного, трудового, банківського, житлового права, права інтелектуальної власності.

Метою Форуму є створення майданчика для професійного спілкування, обміну знаннями, досвідом, ідеями та ініціативами, а також для поглиблення знань та навичок.

Довідка про Проект "Відкритий Суд"
У 2015 році Україною введено в дію безпрецедентне на світовому рівні законодавство, яким передбачається право на здійснення відеозапису судових засідань. 
Відеозапис може здійснюватися у всіх відкритих судових засідань, з використанням портативної техніки, без необхідності отримання дозволу судді. 
З розвитком даного унікального законодавства пов'язується розвиток Проекту "Відкритий Суд", основним інструментарієм якого є відеофіксація судових засідань та оприлюднення відеозаписів у відкритому доступі.
З 2015 року Проект "Відкритий Суд" на національному рівні проводить об'єктивне та неупереджене дослідження стану здійснення правосуддя в Україні за напрямами виявлення проблем у частині забезпечення: 
- дотримання закону та етики суддями, адвокатами, прокурорами;- дотримання закону та етики учасниками справи;- дотримання закону та етики працівниками суду; - дотримання вимог закону до судового рішення (форма, зміст); - дотримання вимог закону до організації судочинства судами;- притягнення до відповідальності за порушення закону та етики. 
Проект оцінює стан забезпеченості в Україні:
- відкритості правосуддя; - доступності правосуддя;- швидкості правосуддя; - справедливості правосуддя.   
Методами Проекту є моніторинг (відеозапис) судових засідань, їх професійний аналіз, дослідження змісту та порядку ухвалення і оприлюднення судових рішень, аналітична робота з відкритими реєстрами даних, моніторинг функціонування судів та проблем організації судочинства. 
На основі зібраних об'єктивних даних, та виявлених проблем здійснення правосуддя, Проект формує концепцію судової реформи в Україні та пропонує системні рішення.

Made with